SuperFly

1 hodnotenie
€16,50 €32 €96 od €16,50
Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Náš instantný vzorec pre Drosophila kultúry. Tato prémiová zmes je obohatená o minerály, stopové prvky, vitamíny a karotenoid s cieľom maximalizovať nutričnú hodnotu, pokiaľ sa používajú ako krmivo. Video z prípravy nájdete na mojom YouTube kanály. https://www.youtube.com/shorts/0KlnvsiMNbA  

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš instantný vzorec pre Drosophila kultúry. Tato prémiová zmes je obohatená o minerály, stopové prvky, vitamíny a karotenoid s cieľom maximalizovať nutričnú hodnotu, pokiaľ sa používajú ako krmivo.

Zloženie: zemiakové granule, sušené pivovarské kvasnice, fruktóza, kukurica, múčka z lucerny, sušené riasy, škorica, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, kurkuma, soľ, citrát draselný, kyselina jablčná Kalcium propionát, metylparabén a sorbát draselný (ako konzervačné látky),
Doplnkové látky: ZM(3b6.10)30mg/kg, MN(3b5.10)40mg/kg,CU(3b8.13)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D, cholín chlorid, L-askorbová kyselina-2-monofosfát-vápenatá (stabilizovaný Vitamín C), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 15%, hrubý tuk min. 0,2%, vláknina max. 3% vlhkosti max. 8%, popol max. 10%, Calcium min. 0,5%.

Návod: Ak chcete typickú kultúru (32ml veľkosť kontajnera.) Pridá sa medzi 3 polievkové lyžice pri použití vriacej vody a 4 lyžice (pri použití horúcej vody z vodovodu) Superfly sa nasype do 2/3, 2dc šálky pripravíme vodu a miešajte. Hotová zmes by mala byť dostatočne hustá, vyrovnáte ju tak, že nádobou klepnete po stole, v prípade potreby pridajte vodu. Nechajte vychladiť pred pridaním múch, do pripravenej nádoby dajte papierové servítky, aby mali po čom larvy loziť. Pridajte muchy a nechajte ich pri teplote cca 24 stupňov Celzia. Kultúra by mala začať produkovať larvy do 5 - 15 dní a začnú lietať do 10 - 30 dní v závislosti od teploty a druhu.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu