Dendrocare

3 položiek celkom
vyr 392 phelsucare 100g
Akcia
€14,50 –49 %
Phelsucare
Skladom (>5 ks)
€7,40
302
vyr 410 no mite 500g
Akcia
€15,90 –44 %
NO-MITE
Skladom (>5 ks)
€8,90
305
vyr 49 dendrocare 50g
Dendrocare
Skladom (>5 ks)
od €9,30
296/50G

O organizácii

Dendrocare.com má sídlo v Holandsku. Organizácia je v rukách spoločnosti AmVIrep. Spolu s malým tímom je distribúcia Dendrocare zabezpečovaná po celom svete. Poslaním Dendrocare.com je pokračovať v životnej práci Chrisa van der Lingena a udržiavať Dendrocare k dispozícii pre každú žabu a obojživelného milenca. Intenzívnym kontaktom s rôznymi sieťovými partnermi sa realizujú exkluzívne predajné miesta v rámci BeNeLux aj mimo neho. Tím Dendrocare.com zaručuje udržanie kvality Dendrocare a zaisťuje optimálne doručenie na predajné miesta. AmVIrep zaisťuje vysoko kvalitný produkt, pretože investuje do výskumu a vývoja (R&D).

O objaviteľovi

Na začiatku 2000. rokov Chris van der Lingen študoval použitie vitamínov v šípkových žabách. Pozorným počúvaním problémov, s ktorými sa stretli rôzni chovatelia žab, ako je formovanie stehien zápaliek, náhla smrť dospelých zvierat, atď., Treba rozlišovať medzi vitamínmi a minerálmi.

Sú to práve vitamíny produkované slnkom, vitamín E a D3, ktoré sa v našich farmových potravinárskych zvieratách takmer nenachádzajú. Vitamín D3 zaisťuje dobrú absorpciu vápniku, ktorá je nevyhnutná pre dobrý vývoj kostí, a vitamín E zaisťuje dobrú hormonálnu rovnováhu, a teda dobré výsledky chovu.

Chris vyvinul vyváženú kombináciu vitamínov a starostlivo ju testoval na žabách, ktoré sám vypestoval. Takmer okamžite si všimol, že výsledky chovu sa výrazne zlepšili, žaby sa správali oveľa živšie, produkovali zdravšie vajcia a mladé žaby vychádzajú oveľa zdravšie a už sa nevyskytujú žiadne zápalky ani iné odchýlky. Nastal správny čas uviesť túto kombináciu vitamínov na trh, a tak sa zrodila spoločnosť Dendrocare.

Dendrocare je chýbajúcim spojivom medzi potravinami a zvieratami, ktoré sám mam v  chováme.

 

Chris van der Lingen 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie