NO-MITE

Akcia
3 hodnotenia
Značka: Dendrocare
€15,90 –44 %
vyr 410 no mite 500g
€15,90 –44 % €8,90
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

NO-MITE je 100% organické ošetrenie proti roztočom.

Všetci chovatelia Octomiliek (Drosophila) sú oboznámený s problematikou roztočov v chove.

Tito malí paraziti sú schopní narušiť alebo dokonca zničiť vašu kultúru kŕmenia. Roztoče sú bežné obzvlášť v letných mesiacoch, kde je priemerná teplota vyššia. Väčšina druhov roztočov má zakrátko negatívny dopad na vašu kultiváciu octomiliek. Jediné, čo chovatelia octomilek môžu urobiť, je začať novú kultúru bez roztočov na inom mieste, ako predchádzajúce kultúry, aby sa zabránilo opätovnej kontaminácii. Odporúčame tiež nepoužívať pre vašu kultúru octomilek produkty z pšenice alebo ovsa.

Veľkosť: 475ml

Teraz existuje riešenie tohto problému: NO-MITE!

NO-MITE je 100% organické ošetrenie proti mnohým odrodám roztočov. Hlavnou zložkou prípravku NO-MITE je kremelina (diatomit), doplnená bylinami, o ktorých je známe, že majú antiparazytický účinok.

Chemické zloženie kremeliny spôsobuje nenapraviteľné poškodenie exoskeletu roztočov, čo následne spôsobí dehydratáciu roztočov.

Pridané byliny v NO-MITE majú ostrý, štiplavý zápach, ktorý roztoče tiež odpudzuje.

NO-MITE môžte tiež použiť k boji proti roztočom vo zvieracích teráriách, ako sú hady,  jašterice, korytnačky, vtáci a hlodavci atd., Jednoducho tak, že NO-MITE nasypete na infikovanú pôdu.

NO-MITE je veľmi účinný a  bezpečný pre ľudí a zvíratá.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Pridajte 1 lyžičku NO-MITE do prázdnej nádoby. Pridajte octomilky do NO-MITE a premiešajte, aby všetky ovocné mušky získali dobrý povlak NO-MITE. Predtým ako prenesiete octomilky do vašej novej kultúry, môžete ich pomocou sitka oddeliť od prebytočného NO-MITE. Nedoporučujeme vám, aby ste prebyteok NO-MITE pridali späť do nádoby, pretože bude obsahovať mŕtve roztoče - radšej zbytok zlikvidujte.

Pretože NO-MITE nie je škodlivý ani pre octomilky, ani pre zvieratá, ktoré chováte (octomilky sa rýchlo zbavia svojho povlaku NO-MITE a nie sú ním nijak negatívne ovplyvnené) nie je inak obmedzené ako často používate NO-MITE pri vytvorení nových kultúr octomilek. Odporúčame však nepodávať prášok NO-MITE priamo vašim zvieratám.

 

TIP:

Miesto alebo poličku, kde skladujete svoju novú kultúru octomilek, tiež utrite  pomocou NO-MITE.

Tým zabránite akýmkoľvek potulným roztočom vo vašej kultivačnej oblasti infikovať nové kultúry.

NO-MITE veľmi pohlcuje vlhkosť, a pretože väčšina z nás má tendenciu udržovať vysokú úroveň vlhkosti v našich zvieracích ubikáciách, odporúčame  odstrániť starý NO-MITE vo vašej pestovateľskej oblasti a poprášiť miesto novým NO-MITE zakaždým, keď vytvoríte nové kultúry octomilek.

NO-MITE má neobmedzenú trvanlivosť za predpokladu, že je ochránený pred vlhkosťou.