Vitamin A Plus

3 hodnotenia
€16
Skladom (>5 ks)
Variant

Doplnkové krmivo.

Náš doplnok vitamínu A pre plazy a obojživelníky. Spája v sebe vitamín A s prírodnými zložkami ako zdrojom beta karoténu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš doplnok vitamínu A pre plazy a obojživelníky. Spája v sebe vitamín A s prírodnými zložkami ako zdrojom beta karoténu.

INFORMÁCIE: Vopred vytvorený Vitamín A (retinol), je nevyhnutný vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa v prírode nachádza iba v živočíšnych zdrojov. Rastlinné zdroje vitamínu A, ako je napríklad beta-karoténu a iných karotenoidov, musí byť prevedený do tejto aktívnej formy zvierat, ktoré majú byť využité v tele. Karotenoidy môžu byť premenené na retinolu niektorých druhov uvedených optimálnych podmienkach, avšak bolo preukázané, že nedostatky môžu vznikať v prípade vopred vytvoreného Vitamín A, ktorý nie je priamo poskytnutý vo forme retinolu. Tento doplnok obsahuje vopred vytvorený vitamín A vo forme sušiny rozprašovaným vo vode dispergovateľné retinyl acetát prášok v kombinácii s prírodným zdrojom beta-karoténu odvodený z rias.

Zloženie: Uhličitan vápenatý a prášková celulóza (nosiče), chlorella, vitamín A acetát (retynilacetát), extrakt rozmarínu, zmes tokoferolov (konzervanty).
Deklarované akostné znaky: Vitamín A 1242mg/kg.

Návod: Tento prípravok obsahuje vysoké množstvo vopred pripraveného Vitamín A (retinol). Ako pravidelný doplnok, nemal by sa používať viac ako raz týždenne zasyp na hmyz, alebo posypanie čerstvej zeleniny na úrovni jednej čajovej lyžičky na0,45kg. Retinol a ďalšie vitamíny rozpustné v tukoch môžu vybudovať v tele predávkovanie, časté podávanie môže viesť k toxicite, alebo zabitiu svojho zvieraťa.

Chladením sa predĺži životnosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu