Vitamin A Plus

2 hodnotenia
€14
Momentálne nedostupné
Variant

Doplnkové krmivo.

Náš doplnok vitamínu A pre plazy a obojživelníky. Spája v sebe vitamín A s prírodnými zložkami ako zdrojom beta karoténu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš doplnok vitamínu A pre plazy a obojživelníky. Spája v sebe vitamín A s prírodnými zložkami ako zdrojom beta karoténu.

INFORMÁCIE: Vopred vytvorený Vitamín A (retinol), je nevyhnutný vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa v prírode nachádza iba v živočíšnych zdrojov. Rastlinné zdroje vitamínu A, ako je napríklad beta-karoténu a iných karotenoidov, musí byť prevedený do tejto aktívnej formy zvierat, ktoré majú byť využité v tele. Karotenoidy môžu byť premenené na retinolu niektorých druhov uvedených optimálnych podmienkach, avšak bolo preukázané, že nedostatky môžu vznikať v prípade vopred vytvoreného Vitamín A, ktorý nie je priamo poskytnutý vo forme retinolu. Tento doplnok obsahuje vopred vytvorený vitamín A vo forme sušiny rozprašovaným vo vode dispergovateľné retinyl acetát prášok v kombinácii s prírodným zdrojom beta-karoténu odvodený z rias.

Zloženie: Uhličitan vápenatý a prášková celulóza (nosiče), chlorella, vitamín A acetát (retynilacetát), extrakt rozmarínu, zmes tokoferolov (konzervanty).
Deklarované akostné znaky: Vitamín A 1242mg/kg.

Návod: Tento prípravok obsahuje vysoké množstvo vopred pripraveného Vitamín A (retinol). Ako pravidelný doplnok, nemal by sa používať viac ako raz týždenne zasyp na hmyz, alebo posypanie čerstvej zeleniny na úrovni jednej čajovej lyžičky na0,45kg. Retinol a ďalšie vitamíny rozpustné v tukoch môžu vybudovať v tele predávkovanie, časté podávanie môže viesť k toxicite, alebo zabitiu svojho zvieraťa.

Chladením sa predĺži životnosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie