Crested Gecko MRP

15 hodnotení
€18,50 €29,60 €42,50 €179 od €18,50
Skladom (4 ks) Skladom (>5 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Táto kašička bola jedná z prvých krmív vyvinutých pre plodožrave gekóny na svete (rodu Rhacodactylus). Od tej doby sa aj pri tejto kašičke použilo viacero inovatívnych prvkov, ale základ ostal stále ten istý. Crested Gecko MRP je kompletné krmivo ktoré je vyrobené zo surovín najvyššej akosti na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo (MRP) pre všetky ovocím sa stravujúce gekóny, ako rhacodactylus, felzuma. Tiež je to skvelý doplnok pre iné druhy, ako anolis, scinky, chameleóny a leguany.


Ďalšie informácie: Nie je potrebné podávať nič iné gekónom, ktoré sa stravujú ovocím pri kŕmení MRP. Avšak, ak sa rozhodnete kŕmiť striedavo s hmyzom, odporúčame s Repashy SuperLoad a poprášiť s vápnikom Repashy Plus používať zakaždým , keď podávate hmyz.


Zloženie: Hráškový proteín, vykličená hnedá ryža- proteínový koncentrát, stabilizované ryžové otruby, sacharóza, fruktóza, ľanového semienka, lecitín, list lucerny múčka, Schizochytrium riasy (zdroj DHA), sušené riasy, uhličitan vápenatý, kyselina jablčná, konjakova múčky, taurín, Arachadonic kyselína, prírodné ovocné príchute, riasa Chlorella, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprikový extrakt, kurkuma, citrát draselný, soľ, propionát vápenaty a sorban draselný (ako inhibítory plesní), extrakt z rozmarínu a tokoferol extrakt (ako konzervačné prostriedky)

 Doplnkové látky: horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10) 40mg/kg, CU(3b4.10) 15mg/kg, selén kvasnice 0,5mg/kg, jodid draselný. Vitamíny: Vitamín A, vitamín D doplnok, cholín chlorid, kyselina askorbová fosfát, vitamín E doplnok, niacín, Beta karotén, kyselinu pantoténovú, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, Menadion hydrogensiričitan sodný komplex, kyselina listová, biotín, vitamín B- 12 doplnok.


Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 27%, hrubý tuk min. 7%, vláknina max. 8% vlhkosti max. 8%, popol max. 7%, Calcium min. 1,4%, vitamín E min. 30mg/Kg, Vitamín D min. 25mg/kg, Vitamín A min. 3000mg/kg


Návod: Zmiešajte jeden diel MRP s dvoma dielmi vody, v objeme aký spotrebujete. Táto zmes sa môže zdať riedka na prvý pohľad, ale bude hustejšia po niekoľkých minútach. Ak dôjde k oddeleniu v krátkom čase, použite menej vody. Na kŕmenie MRP by mal mať konzistenciu kečupu. Kŕmte gekónov vo večerných hodinách a odstráňte nespotrebované MRP do 36 hodín.

Chladením sa predĺži čerstvosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu