Bug Burger

Akcia
2 hodnotenia
€13 od €13 –46 % - - až –46 %
bugburger
€13 od €13 –46 % - - až –46 % €7 €27 €95 od €7
Skladom (5 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Kompletné krmivo.

Naše kompletné krmivo pre cvrčky, šváby a iný hmyz, 85 gramov prášku činí 0,567Kg hotového kŕmneho gélu. Krmivo je obohatené o vápnik.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše kompletné krmivo pre cvrčky, šváby a iný hmyz, 85 gramov prášku činí 0,567Kg hotového kŕmneho gélu. Krmivo je obohatené o vápnik.

Zloženie: Stabilizované ryžové otruby, kukuričná múka, zemiakové granule, sušené pivovarské kvasnice, múčka lucerny, ľanové semienka, sušené riasy, trstinová melasa, uhličitan vápenatý, sušená múčka z morských rias, lecitín, Karubín,fazuľový struk, šípky, škorica, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, riasy múčka, kurkuma, citrát draselný, soľ, vápenatý propionát a sorbát draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky: horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10)30mg/kg, MN(3b5.10)40mg/kg, CU(3b4,10)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, L-askorbová kyselina-2-monofosfát-vápenatá (stabilizovaný Vitamín C), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12.
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 13%, hrubý tuk min. 4%, vláknina max. 12% vlhkosti max. 8%, popol max. 11% Calcium min. 4%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak nie je spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži životnosť výrobku
Nie je určené na ľudskú spotrebu