Grassland Grazer

Akcia
1 hodnotenie
€18,50 od €18,50 –54 % - až –54 %
unnamed1
€18,50 od €18,50 –54 % - až –54 % €8,50 €179 od €8,50
Skladom (1 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo s nízkym obsahom proteínu a s vysokým obsahom vlákniny. Z listov, tráv, kvetov pre bylinožravé druhy, ako sú korytnačky a Trnorepy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo s nízkym obsahom proteínu a s vysokým obsahom vlákniny. Z listov, tráv, kvetov pre bylinožravé druhy, ako sú korytnačky a Trnorepy.

Zloženie: Púpavový prášok, prášok kaktusa, trávniková tráva, múčka z lucerny, hrachová múka, sušené zemiaky, kvet ibišteka, stabilizované ryžové otruby, ľanové semienka, kukurica, sušená múčka z morských rias, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, trstinová melasa, lecitín, sušené riasy, Karubín, citrát draselný, kyselina jablčná, fazuľové struky, šípky, kvet nechtíka, paprika, jedle riasy, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky), prírodné ovocné arómy, extrakt z rozmarínu,
Doplnkové látky: horčík aminokyselina chelát150mg/kg ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10)40mg/kg, CU(3b4.10)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg,I(3b201).
Vitamíny: vitamín A, vitamín D, cholín chlorid, stabilizovaný vitamín C (L-askorbyl-2-polyfosfát), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), menadión (vitamín K3), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12 .
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 15%, hrubý tuk min. 3%, vláknina max. 30% vlhkosti max. 8%, popol max. 9%, Calcium min. 1,5%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak neje spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu