Spawn & Grow FW

€14 €32 €99 od €14
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo pre rast a výživu hmyzožravých a mäsožravých sladkovodných ryby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo pre rast a výživu hmyzožravých a mäsožravých sladkovodných ryby.
INFORMÁCIE: Tento produkt je koncipovaný ako "vzorec pre obnovu" pre podvyživené a z dôrazom pre importované vzorky, rovnako ako pre uchovanie generačných rýb. Tento vzorec je s vysokým obsahom tuku a nie je vhodný ako základná strava pre väčšinu druhov.

Zloženie: chobotnice múčka, múčka z kreviet, rybacia múčka, Schizochytrium riasy, sušené pivovarské kvasnice, kokosová múčka, sušená múčka z morských rias, lecitín, Spirulina riasy, sušené riasy, Karubín, citrát draselný, taurín, melón, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky :horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10) 40mg/kg, CU(3b4.10) 15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D, cholín chlorid, L-askorbová kyselina-2-monofosfát-vápenatá (stabilizovaný Vitamín C), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 45%, hrubý tuk min. 14%, vláknina max. 5% vlhkosti max. 8%, popol max. 9%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak neje spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu