Savory Stew

2 hodnotenia
€16,50
Skladom (5 ks)
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo, „Gél“ pre všežravé druhy plazov a obojživelníkov. Skvelé pre korytnačky, scinky, tegus, agamy bradaté a ďalšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo, „Gél“ pre všežravé druhy plazov a obojživelníkov. Skvelé pre korytnačky, scinky, tegus, agamy bradaté a ďalšie.

Zloženie: múčka z kreviet, lucerna múčka, múčka z kalamárov, izolant hrášku, rybia múčka, stabilizované ryžové otruby, sušená múčka z morských rias, sušené pivovarské kvasnice, ľanové semienka, múčka rias, lecitín, sušené riasy, Karubín, citrát draselný, kyselina jablčná, fazuľový bôb, taurín, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, kurkuma, soľ, propionát vápenatý a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky: horčík amino Acid chelát150mg/kg, ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10)15mg/kg, CU(3b4.10) 15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D, cholín chlorid, stabilizovaný vitamín C (L-askorbyl-2-polyfosfát), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), menadión (vitamín K3), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12.
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 40%, hrubý tuk min. 8%, vláknina max. 8% vlhkosti max. 8%, popol max. 9%, Calcium min. 1,5%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak neje spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu