Grub Pie Reptile

1 hodnotenie
€16,50
Skladom (> 5 ks)
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo obsahuje 75% hmyzu. „Gél“ pre hmyzožravé druhy plazov a obojživelníkov. Skvelé pre agamy bradaté, scinky, varany, mloky, žaby a iné. Hmyz je chovaný v USA na kvalitných surovinách!

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo obsahuje 75% hmyzu. „Gél“ pre hmyzožravé druhy plazov a obojživelníkov. Skvelé pre agamy bradaté, scinky, varany, mloky, žaby a iné. Hmyz je chovaný v USA na kvalitných surovinách!

Zloženie: múčka z hmyzu, kokosová múčka, hráškový izolant, ryžový bielkovinový koncentrát, múčka z lucerny, múčka púpavy, ľanové semienka, stabilizované ryžové otruby, sušená múčka z morských rias, sušené pivovarské kvasnice, lecitín, sušené riasy, fazuľový bôb, uhličitan vápenatý, draslík citrát, melón, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, jedle riasy, kurkuma, propionát vápenatý a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky), extrakt z rozmarínu,
Doplnkové latky: horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10)40mg/kg, MN(3b5.10)40mg/kg, CU(3b4.10)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg, I(3b201).
Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, cholín chlorid, stabilizovaný vitamín C (L-askorbyl-2-polyfosfát), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 40%, hrubý tuk min. 12%, vláknina max. 15% vlhkosti max. 10%, popol max. 12%, Calcium min. 1,5%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak neje spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu