Grub Pie Fish

€14 €32 €99 od €14
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo obsahuje 75% hmyzu, „Gél“ pre hmyzožravé druhy tropických rýb. Skvelé pre živorodky, guramy, súmčeky a dokonca aj obojživelníky. Hmyz je chovaný vysoko kvalitnými surovinami v USA!

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo obsahuje 75% hmyzu, „Gél“ pre hmyzožravé druhy tropických rýb. Skvelé pre živorodky, guramy, súmčeky a dokonca aj obojživelníky. Hmyz je chovaný vysoko kvalitnými surovinami v USA!

Zloženie: múčka z hmyzu, sušená múčka z morských rias, kokosové múčka, ľanové semienka, stabilizované ryžové otruby, sušené pivovarské kvasnice, lecitín, sušené riasy, fazuľový bôb, uhličitan vápenatý, citrát draselný, soľ, taurín, melón, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, kurkuma, soľ, propionátu vápenatého a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky: horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10) 40mg/kg, CU(3b4.10)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, cholín chlorid, stabilizovaný vitamín C (L-askorbyl-2-polyfosfát), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 40%, hrubý tuk min. 12%, vláknina max. 15% vlhkosti max. 10%, popol max. 12%, Calcium min. 1,5%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak neje spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.
Sušenie: Pripravte si gél ako je uvedené vyššie, nalejeme do hlbokej nádoby zhruba 2,5cm gélu hrubý plát. Úplne vysušíme v rúre alebo sušičke pri teplote 150 ° F (65 ° C). (8-12 hodín).

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu