ECO T5 UNIT ZONE 3

1 hodnotenie
€73,10 €77,10 €84,60 od €73,10
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Variant

Lampa pre plazy s 4,1 UVI zabezpečujúca syntézu vitamínu D3.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednotka  Eco T5 Zone 3 (24 W - 570 mm)  bola pridaná do ponuky, aby poskytovala kvalitné osvetlenie za prijateľnú cenu a umožňovala každému prístup k dobrému UV žiareniu. Táto ľahká samostatná žiarovka so zabudovaným reflektorom kombinuje žiarovku Reptile Systems HOT5 so spoľahlivou elektronickou predradníkom bez blikania - to všetko v jednom praktickom zväzku. Má 103 ° odnímateľný reflektor, ktorý poskytuje silný široký rozptyl svetla vďaka svojmu nepotiahnutému vysoko reflexnému povrchu a ponúka jedny z najlepších výsledkov dosiahnuteľných pre jednotku tohto typu.

Žiarovky systému Reptile systems boli vyvinuté tak, aby čo najvernejšie replikovali profil slnečného žiarenia a vytvorili tak širokospektrálnu žiarovku s vyváženým množstvom  UVA  a  UVB , pričom vytvárajú vynikajúce prirodzené farby. Uznali sme potrebu kvalitného ultrafialového osvetlenia, aby ho plazy pomocou série chemických udalostí premenili na D3. Tento proces je samoregulačný a je nevyhnutný pre to, aby plazy vstrebávali vápnik z potravy a eliminovali tak riziko metabolického ochorenia kostí.

Najmodernejším a najosvietenejším spôsobom, ako zistiť požiadavky na UV žiarenie vášho plaza, je použitie zón Ferguson. Tieto zóny sú rozdelené na požiadavky na UV žiarenie a prirodzené vyhrievacie vlastnosti pre vybrané druhy. Nájdite svoje zviera na mape alebo zviera, ktoré sa veľmi podobá jeho správaniu, a to vám ukáže zónu, ktorú potrebujete.

Tieto informácie možno ľahko nájsť na našom obale, aby sme vám pomohli urobiť správnu voľbu pre vás a vaše zviera. Naše mapy vám dávajú správne hodnoty vzdialeností pre vaše miesta, kde sa môžete vyhrievať, čo vám umožní dosiahnuť vhodný prechod fotografie vo vašom zastrešení. Namontujte lampu na 30 cm alebo viac zo svojich vyhrievacích miest - odporúčané pre zdravie očí - a navyše uvádzame minimálne bezpečné vzdialenosti vzhľadom na účinnosť našich žiaroviek a ich použitie.

Jednotka  Eco T5 sa  dodáva s bezplatnou upevňovacou súpravou, prepojovacím káblom, priamymi konektormi a sieťovým napájacím káblom, ktorý ponúka mimoriadnu hodnotu za peniaze a prináša vynikajúce výsledky pre tých, ktorí chcú výkon za nízky rozpočet. 

Jednotku Eco T5  je možné prepojiť pomocou reťaze alebo priameho konektora až na ďalších desať kompatibilných jednotiek, čo je ideálne riešenie pre ošetrovateľov s veľkým alebo viacerými krytmi.
IP50 je určené pre suché vivárium alebo ho možno namontovať na vrchnú časť mriežkových skriniek s vynikajúcimi výsledkami.
 

Jednotka Eco T5 je v súčasnosti k dispozícii v nasledujúcich veľkostiach  :

24 W - 570 mm
39 W - 870 mm
54 W - 1170 mm
 
Kvôli rozpočtovej povahe tejto výnimočnej jednotky  NIE je kompatibilná s Reptile Systems T5 New Dawn LED , je však vhodná pre všetky štandardné žiarivky T5 a Vtáky.