Crested Gecko Mango

€16,50 €28 €39 €130 od €16,50
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo (MRP) pre všetky ovocím sa stravovacie gekony, ako rhacodactylus, felzuma. Tiež je to skvelý doplnok pre iné druhy, ako anolis, scinky, chameleóny a leguany.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo (MRP) pre všetky ovocím sa stravovacie gekony, ako rhacodactylus, felzuma. Tiež je to skvelý doplnok pre iné druhy, ako anolis, scinky, chameleóny a leguany.

Zloženie: sušené mango, sušené banány, izolované srvátkové bielkoviny, sušené med, múčka z hmyzu, sušená ďatle, sušené vajcia, ryžový proteín, hráškový proteín, sušené figy, stabilizované ryžové otruby, kokosová múčka, ľanové semienka, trstinová melasa, lecitín, sušené riasy, múčka rias, uhličitan vápenatý, dikalciumfosfát, taurín, sušený melón, šípky, kvet ibišteka, kvet nechtíka, paprika, kurkuma, kyselina citrónová, soľ, propionán vápenaty a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky: horčík amino Acid chelát 150mg/kg, ZM(3b6.10) 30mg/kg, MN(3b5.10) 4mg/kg CU(3b4.10) 15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, L-askorbová kyselina-2-monofosfát-vápenatá (stabilizovaný Vitamín C), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 20%, hrubý tuk min. 5%, vláknina max. 10% vlhkosti max. 8%, popol max. 8%, Calcium min. 1,3%.

Návod: Zmiešajte jeden diel MRP s dvoma dielmi vody, v objeme aký spotrebujete. Táto zmes sa môže zdať riedka na prvý pohľad, ale bude hustejšia po niekoľkých minútach. Ak dôjde k oddeleniu v krátkom čase, použite menej vody. Na kŕmenie MRP by mal mať konzistenciu kečupu. Kŕmte gekonov vo večerných hodinách a odstráňte nespotrebované MRP do 36 hodín.

Chladením sa predĺži čerstvosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu