Bottom Scratcher

€14 €32 €99 od €14
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Doplnkové krmivo.

Naše doplnkové krmivo „Gél“ pre prisávnikov, všetkých druhov. Všetky bielkoviny a tuky pochádzajú z bezstavovcov. Neobsahuje žiadnu rybiu múčku. Určene pre správny rast a výživu prisavnikov všetkých druhov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše doplnkové krmivo „Gél“ pre prísavníkov, všetkých druhov. Všetky bielkoviny a tuky pochádzajú z bezstavovcov. Neobsahuje žiadnu rybiu múčku. Určené pre správny rast a výživu prísavnikov všetkých druhov.

Zloženie: múčka z kreviet, múčka z hmyzu, múčka slávky, múčka zo sépie, sušené pivovarské kvasnice, sušená múčka z morských rias, lecitín, sušené riasy, Karubín, citrát draselný, taurín, melón, šípky, ibištek kvet, nechtík kvet, nechtíka, paprika , kurkuma, žihľava dvojdomá, cesnak, soľ, vápnik propionát a sorban draselný (ako konzervačné prostriedky),
Doplnkové látky :horčík amino Acid chelát 150mg/kg ,ZM(3b6.10)30mg/kg, MN(3b5.10)40mg/kg,CU(3b4.10)15mg/kg, SE(3b8.11) 0,5mg/kg.
Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, cholín chlorid, L-askorbová kyselina-2-monofosfát-vápenatá (stabilizovaný Vitamín C), vitamín E, niacín (vitamín B3), betakarotén (provitamín A), kyselina pantoténová (vitamín B5), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín (vitamín B6), tiamín (vitamín B1), kyselina listová, biotín (vitamín H), vitamín B12, menadión (vitamín K3)).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 45%, hrubý tuk min. 10%, vláknina max. 12% vlhkosti max. 8%, popol max. 11%.

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak nie je spotrebovaný okamžite zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.

Chladením sa predĺži životnosť výrobku
Nie je určené na ľudskú spotrebu