Bluey Buffet

2 hodnotenia
€16,50
Skladom (3 ks)
Variant

Doplnkové krmivo.

Naša formula pre Tilikvy, ďalšie druhy scinkov, Agamy bradaté a ďalších všežravé druhy plazov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša formula pre Tilikvy, ďalšie druhy scinkov, Agamy bradaté a ďalších všežravé druhy plazov.

Zloženie: (20%) múčky z lariev muchy Hermeta illucens , sušené vajcia, púpava, sépiová múčka, banány, lucerna, srvátka, stabilizované ryžové otruby, sušená múčka z morských rias, kokosová múčka,lecitín, karubín, taurín, sušená morská riasa, minerálne látky.
Doplnkové látky: Nutričné ​​doplnkové látky na kg: Vitamín A: 12000 IU, Vitamín D3: 1600 IU vitamínu B2: 24 mg, (3b6.10): 30 mg, (3b5.10): 40mg, (3b4.10): 15mg , konzervačné látky, antioxidanty.
Analytické zložky: dusíkaté látky 30%, hrubý tuk 10%, vláknina 7%, vlhkosť 10%, popol 12%, vápnik 1%

Návod: Privedieme vodu do bodu varu. Nalejte vriacu vodu do misky a vmiešajte prášok, jeden diel prášku do troch dielov vody a miešajte, kým sa nespoja. Necháme vychladnúť alebo ihneď nalejte do formy. Gél pri izbovej teplote vychladne. Hotový gél možno rezať na kocky, drviť, alebo používať ako celé dosky. Ak nie je spotrebovaný okamžite, zaobchádzajte s ním ako s čerstvými potravinami. Gél môže byť uložený, uzavretý v chladničke po dobu až dvoch týždňov, a v mrazničke po dobu až šiestich mesiacov. Pre nastavenie pevnosti gélu, nalejte viac alebo menej vody, ako je požadované.
Krmivo môže byť podávané ako gél alebo pasta.
Kŕmiť 3-4 krát do týždňa, podľa toho ako zviera bude jesť.

Chladením sa predĺži sviežosť
Nie je určené na ľudskú spotrebu