Banana Cream Pie

€16,50
Skladom (2 ks)
Variant

Doplnkové krmivo.

Repashy s hrdosťou predstavuje "Banana Cream Pie". Vitamínmi a minerálmi obohatená sladká a výživná dobrota, poleva, alebo chutná prímes pre všežravce, bylinožravce a plodožravce. Novú receptúru je možné podávať vo forme gélu, pasty, alebo ako smoothie. Obsahuje 70 % reálneho sušeného ovocia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Repashy s hrdosťou predstavuje "Banana Cream Pie". Vitamínmi a minerálmi obohatená sladká a výživná dobrota, poleva, alebo chutná prímes pre všežravce, bylinožravce a plodožravce. Novú receptúru je možné podávať vo forme gélu, pasty, alebo ako smoothie. Obsahuje 70 % reálneho sušeného ovocia.
Vo forme gélu je Banana Cream Pie skvelá pochúťka na obohatenie výživy pre všežravce, ako napríklad scinky, agamy , leguány, anolisy, korytnačky a iné druhy, ktoré poteší kus ovocia v jedálničku. Obsahuje vyvážené množstvo vitamínov, minerálov a veľkú dávku proteínov z izolovanej srvátkovej bielkoviny. Dá sa zmiešať priamo v nádobe, alebo sa môže pridať do niektorého z našich existujúcich gélových prípravkov (vrátane rybích prípravkov) vmiešaním do suchej zmesi pred výrobou gélu.
Banana Cream Pie je tiež výborná náhrada za „jelly pot“ a môže sa používať ako potrava pre hmyz živiaci sa ovocím, napríklad chrobáky.

Zloženie: sušené banány, sušené ďatle, izolát srvátkovej bielkoviny, sušený med, sušené mango, sušené vajcia, sušený melón, trstinová melasa, sušené kokosové mlieko, karubín, sušené morské riasy, fosforečnan vápenatý, lecitín, kyselina citrónová, sušené riasy, soľ , vápnik propionát a sorbát draselný (ako konzervačné prostriedky), prírodná príchuť, horčíkový chelát aminokyselín, zinok metionín hydroxy analógu chelát, mangán metionín hydroxy analógu chelát, meď metionín hydroxy analógu chelát.
Vitamíny: (Vitamín A, vitamín D3 doplnok, vápenatý L-askorbyl-2-monofosfátu, vitamín E doplnok, niacín, beta karotén, kyselina pantoténová, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselinu listovú, biotín, vitamín B-12 Dodatok , Menadion hydrogensiričitanom sodného Complex).
Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky min. 10%, surový tuk min. 3%, vláknina max. 2%, vlhkosť max. 8%, Popol max. 7%

Navod: Na výrobu gélu privedieme vodu do varu v kanvici na sporáku alebo v mikrovlnnej rúre. Nalejte vodu do nádoby a ihneď vmiešajte prášok (1 diel prášku do 2-3 dielov vody objemovo) a nalejte do formy. Gél ponechajte stuhnúť pri izbovej teplote. Následne pred kŕmením narežte na kúsky, alebo prúžky.
Vo forme pasty alebo Smoothie, môže byť podávaný priamo plodožravým živočíchom ako súčasť vyváženej stravy. Tiež môže byť použitý na osladenie kompletných krmív pre gekóny, pre prieberčivých jedákov, alebo pri prechode z jedného krmiva do druhého. Prípravok nie je navrhnutý ako kompletné krmivo, vzhľadom k nižšiemu obsahu proteínov, nie je vhodné, aby prípravok tvoril viac ako 25% stravy a tiež nie je vhodné pri primiešaní do iných prípravkov prekročiť viac ako štvrtinu obsahu vo výslednej zmesi.
Ako poleva môže byť prípravok nasypaný v suchom stave, rozmiešaný s vodou do konzistencie omáčky a naliaty na šalát, granule, alebo vlhkú potravu.

Chladením sa predĺži sviežosť

Nie je určené na ľudskú spotrebu